Niebawem lawina w w dół zacznie się rozkręcać i będą płakać i zgrzytać zębami jak zobaczą kurs 70gr
staryznajomy i yoggi stracą setke tysięcy zł. i przestaną w końcu cwaniakować że mają dużo kasy jak polowe kasy stracą to im się należy jak psu miska, wyczyscić ich z kasy.
Ja zarabiam na Elbudowa a wy tracicie na Getin