Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -63,91%

Re: Dramat..

Zgłoś do moderatora
Bartku ja tu jestem od poziomu 8,8 kiedy można powiedzieć był ten boczniak i większość wieszczyła wybicie.. Niestety strop nam tu urwało.. szczerze to patrzę gdzie mamy mocne wsparcie i słabo to widzę... Mocno odbiło się też dokładnie nie widzę bo pisze z tel poziom 3z hakiem? Czy tam dotrze? Tutaj jest niski ff więc dzisiejszy spadekb rzędu 9% na prawie żadnym obrocie? Zresztą spadek od 8,8 był na niskim obrocie.. na tą chwilę raporty jakie lecą miesięczne nie powalają... Co tu dużo mówić czy to strach przed Delta spowodował takie spadki? Czy raczej pogorszenie perspektyw koniunktury? Czy spółka ma najlepsze przed sobą? Nie wiem co dokładnie masz na myśli, chodzi Ci o należności z umów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 3,39% 1,98 2025-12-23 16:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.