" Pora to zmienić. Apeluję, by w domu każdego akcjonariusza znalazł się BRASTER. Jeżeli chcemy by BRASTER był powszechnie stosowany to wcześniej sami dajmy przykład i zadbajmy, aby każda kobieta w naszej rodzinie miała do niego dostęp i mogła regularnie się badać. Akcjonariuszki niech powiedzą o urządzeniu swoim znajomym, przyjaciółkom, koleżankom w pracy i sprawią by te jak najszybciej wykonały swoje pierwsze badanie. Zapytajmy naszego lekarza czy słyszał o BRASTERze i czy stosuje nasze urządzenie w swojej praktyce "
Od zysku z Żebrania chyba nie płaci się podatku? xD