Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%

Re: Dostał ktoś już przelew od administratora zastawu?

Zgłoś do moderatora
Jak wcześniej wspominałem, u mnie AZ ma jeszcze czas (dostał dokument we wtorek). Może część osób nie przesłała świadectw depozytowych + oświadczeń z numerem konta poświadczonych notarialnie i AZ się bał/nie chciał wysyłać wtedy kasy? Sam nie wiem - tak trochę wynika to jego dzisiejszego pisma.

W sumie jest to trochę kłopotliwe i kosztowne, u mnie trwało to jakiś tydzień i kosztowało:
35 zł wystawienie świadectwa
25 zł notariusz
kilka zł na list polecony.

Ale z drugiej strony, jak wspomina AZ, dzięki temu jest pewność, że kasę dostanie właściwa osoba.

Ja czekam do przyszłego tygodnia, jak się kasa nie pojawi, to podejmę dalsze działania. Z drugiej strony, gdyby AZ chciał nas oszukać, to raczej po prostu zwiałby z kasą, a nie pisał pisma, które są publicznie udostępnione i ew. będą jakimś dowodem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.