https://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedzia/tech/index.html?symbol=REDAN&intraday=yes&min=15&display=150&chart=boll&signal=2012-02-17%2016:45:00
Nic się qśwa nie znam na tych Bollingerach. :-) Bo ja tylko na ...hehehe... na czuja!
Jak spółka tania, w dół przewartościowana to zawsze kupuję na chama!!! :-)
Noo..,żeby nie było, ża kamikadze jakiś, najpierw oczywiście bardzo wnikliwie ją prześwietlam od strony księgowej, czy to nie jakaś ściema!
Iiii...zawsze mimo , że ..hehehe...znawcy gadają, że jakieś tam AT nie gra,
to moja szafa zawsze dobrze gra!!! buhahaha!!!