Na inwestowaniu w oparciu o same wykresy nikt nie zarabia. @oko pomyśl nad zmianą strategii, albo w ogóle czy giełda jest na twoją psychikę, bo widzę, że oddajesz dobrą spółkę po słabej cenie przy drobnym osunięciu kursu i zaraz przed ważnymi wynikami, po których możemy dużo odrobić. Bez sensu działasz według mnie.