Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -6,58%

Re: Dorohusk

Zgłoś do moderatora
Zapowiada się na długą wojnę za naszą wschodnią granicą. Czym dłuższa wojna tym większe zniszczenia. Ukraina w jakim by nie była kształcie terytorialnym po wojnie,będzie wymagała odbudowy. Przyszli donatorzy będą chcieli mieć wpływ nad prawidłowością rozdzielania pomocy. Łatwej będzie im pilnować materialnego rozdziału z państwa UE niż z "przepastnej" Ukrainy. I tu idealnie wpisuje się konieczne wybudowanie nowego hubu logistycznego w Dorohusku ,który leży na najkrótszym szlaku prowadzącym z polskich portów morskich do Kijowa. I tu dopiero nabiera wartości ponad 70 ha ziemi Skyline Investment leżących przy szerokich torach i S12 .
  • Dorohusk Autor: ~may
  • Re: Dorohusk Autor: ~tm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 4,41% 0,71 2022-08-18 12:47:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.