Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolarek

Zgłoś do moderatora
bax czekamy na dolca, ciepły okres przed nami.To nie fantazja...
Zapakowałem się na chwilę w NOKa bo lipa na rynku a a tam z dołu duży opór więc pewnie swoje wezmę
Dolar , a potem wchodzimy w metale ;)
  • Re: dolarek Autor: ~zen