Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolarek

Zgłoś do moderatora
postawilbym sl bo hmmm bo w zasadzie bronic moga dopiero 1,4320-60
http://stooq.pl/q/a/?s=gbpusd&i=120&u=14538390
  • gbp/usd Autor: ~dolarek
  • Re: dolarek Autor: ~bax
  • bax Autor: ~dolarek