Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dokąd podąża usd?

Zgłoś do moderatora
3.85 i korekta... wykres baxa luknijcie jest ladnie rozrysowane:

http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=60&u=14538390

to co sie ostatnio dzieje na edku to jakies jaja......