Przyznaj rację na plg jak pisałeś, że 1 zł tylko mignie hahaha ekspert za 2grosze :) Michałek ile na tej giełdzie zarabiasz? Masz parę groszy, zero sukcesów na koncie, a probujesz grać eksperta, daj sobie spokój :) Termo to moja pewna, dobra emerytura, a są jeszcze inne spolki, na pewno nie takie coś jak plg czy sbe, gdzie nic dużego nie będzie, a ty myślisz, że chwyciles tam eldorado :) jeszcze wiele się michalku na giełdzie musisz nauczyć, jak narazie to piszesz same głupoty i nawet nie wiesz co masz robic :) jak będziesz miał min. te 100 tys to się zacznij odzywać :)