No..., idą po całości. Ta KR Group to nie byle kto. Obsługują w większości firmy zagraniczne i niezłych "grubasów". Nie należą do najtańszych, więc skoro nasze Comeco ich właśnie wybrało, to albo mają taki bałagan w papierach, że nikt nie chce tego tknąć albo szykuje się niezła petarda.
No nic...., trzeba śpieszyć się z zakupami, bo zaraz będzie za późno.