Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,53%

Re: Dodali nowe info dla spółki

Zgłoś do moderatora
Porównajcie spółkę Madkom z Vidis. Wprawdzie inne branże, ale obie są beneficjentami środków na inwestycje publiczne na najbliższe lata. Płynność na NC obu spółek podobna. Kurs Vidis niedawno wystrzelił z 1,7 zł na prawie 3 zł bez wielkich obrotów i w tej chwili ustabilizował się na poziomie ok 2,8 zł.. Myślę, że kurs Madkom czeka podobna historia bo rynek będzie w końcu musiał docenić perspektywy na najbliższe lata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 0,00% 1,88 2023-12-06 09:14:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.