Też tak zakładałem przy 1,7 i mnie złapali .Podaz zrobiła sie ogromna juz nikt nie chce tego papiera.Jak brali na potęge jeszcze godzine temu tak teraz na potege oddaja.Bardzo płochliwy akcjonariat.Obstawiam zę zamknie w ok 1,2 przy dobrych wiatrach a jutro zapanuje cisza