Elczapo już się wyszczekałeś w wątku niżej. Nie kompromituj się już tu więcej. Jesteś leszczem co się podszywa i kwiczy sfrustrowany bo wtopił. Kwicz kwisz leszczu może coś co to da. Farma cig ngg biomed datawalk innogene gdzie jeszcze wtopę zaliczyłeś? Przyznaj się haha leszcz!