Po co się tak produkujesz chłopcze?? Ile ci płacą za te mało merytoryczne wpisy i tworzenie co chwilę nowych wątków?? Tu wzrostu jeszcze długo nie będzie, chyba że grubasy skupią tyle ile chcą :) A poza tym kurs musi mieć podstawy, czyli zyski, kontrakty, żeby rosnąć