Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,62 zł , zmiana od tamtej pory: 225,46%

Re: dobre wyniki 2Q16

Zgłoś do moderatora
A ja dzisiaj sprzedałem 5 tys. Mimo, że spółka jest b.dobra i niedowartościowana to sądzę, że jeszcze może być okazja do tańszych zakupów. Zarobiłem po prowizji ok. 20 % czego chcieć więcej za miesiąc inwestycji. Sądzę, że spółka jeszcze będzie miała korekty w dół. A jak pójdzie do góry to trudno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -2,36% 24,80 2021-10-21 12:32:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.