Skorygowana EBITDA to nie to samo co zysk netto, w przedostatnim czacie prezes juz na 99% był pewny wyrobienia 80mln skorygowanej EBITDY ale odpowiadał na pytanie o dywidendę "jeżeli na koniec roku będzie zysk netto, to będzie dywidenda"
tak szczerze to na żadne 40mln bym nie liczył, do tej pory jest poniżej 10mln zysku bez 4 kwartału