kupwal juz po 10,80 jak znajda sie bedile co mu oddadza za 9 to tez pewnie wezmie. jakos do tej pory nie pawil sie w uwalanie kurs, kupno i sprzedaz wiec nie wierze ze teraz tez tak bedzie, a wraz z jego zakupami (ewentualnymi) bedzie tez coraz mniej akcji w slabych raczkach. ktorego dnia rzuci rekawice i powie wzywam po 2X.XX i bedzie czesc piesni. Ja mam duzy pakiet (duzy wg mnie) i jakos jestem o niego spokojny, dywidenda ponad 10% spokonie mnie na waciki starczy