dobrze nwa że to załatwiłeś
to dlatego tak wcześnie podali info:)
trzeba teraz im pogratulować
i oczywiście sami możemy sobie pogratulować
super spółki
i super nosa
pozdrawiam wytrwały stary akcjonariat
jak i młode wilki
ciekawe komu uda się dowieźć swoje akcje do 3 PLN.....