Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,77 zł , zmiana od tamtej pory: -1,98%

Re: Do wyroku/ugody zostały max 3 m-ce

Zgłoś do moderatora
Mowie jak jest i mowie jezykiem faktow. To ze zamroziles tu kase i zaklinasz rzeczywistosc ze jest inaczej nie sprawi ze rzeczywistosc bedzie taka jak chcesz. W ogole zadales sobie pytanie w jakim celu obligatariusze trzymaja jeszcze ta spolke przy zyciu? Tak mocno wierza w wygranie arbitrazu czy moze cos jeszcze?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -0,37% 2,72 2025-10-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.