Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Do posiadaczy akcji Krosna

Zgłoś do moderatora
Wchodziłem za 0,12zł zatem do całkowitej straty jeszcze daleko, przy 0,20 jeszcze bede miał zarowbek, ale ciągle uważam że tos uratuje Krosno i przychylam sie do wpisu jednego z forumowiczów, który opisywał mechanizm wycofania z giełdy i wg mnie nie wiem skąd jest ta data o 27.09.
Czy był jakikolwiek komunikat o wycofaniu papiera...

Nie chciałbym stracić, ale chec zysków motywuje mnie w utrzymywaniu skromnego pakietu 200K akcji, to chyba nie wiele..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KROSNOOLD 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.