mimo że najwierniejsi akcjonariusze tej spółki stracili w ciągu kilku ostatnich lat nawet ponad 90% to i tak są chętni do kupna tego waloru - widać że kurs i niewielka poprawa w firmie zachęca do akumulacji akcji ale widać że nie którzy opuszczają pokład