Moze bedzie powtorka z Amica
Amica tez cienko przedla koreanczycy ja kupili i ...
Sprawdzalem ta firme co ma zamiar kupic to chyba jakis gigant z Japoni
Japonczycy z checia by przejeli marke Groclin maja chyba ze 4 fabryki w samych Chinach przez taki groclin wbiliby sie na rynek europejski calkowicie.
Japonczycy mysla na 50 lat a nie rok dwa do przodu.
Zobaczymy kilka akcji warto trzymac.
Prezes czego sie nie dotknal to sprzedawal z zyskiem