Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 129,35%

Re: Do Obligatoriuszy

Zgłoś do moderatora
Czyli twój znajomy dostał 40% w odsetkach za te 5 lat? Rolka to jedyna możliwość odzyskania pieniędzy. Bez niej czeka was ciągnący sie 2-3letni proces w ktorym pieniadze są przejadane, nikt nie odpowiada za to ile sie komu należy. Tylko sprawnia dzialająca firma moze oddac pieniądze.

Myslisz ze jak ktos ma hale warta w ksiegach 5mln zł to ja sprzeda za 5mln i kupiec sie znajdzie w miesiac.

Chcecie isc w bankruta prosze bardzo ale prosze nie plakac że odzyskanie 20% za kilka lat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.