Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do nowyjhmdev

Zgłoś do moderatora
Dokładnie pisałem wtedy.Miałeś wtedy niższą cenę ale niepewność kiedy dokładnie nastąpi wybicie.Teraz jest coś na rzeczy i pewnie 30 gr niedługo padnie.Co potem to się zobaczy


Zobacz wątki dotyczące JHM Development Zobacz profil JHM Development
Autor: ~1973 [95.40.118.*] 2014-10-25 10:04
Re: do lego i lorga
Zgłoś do moderatora

Z nowszych typów foreverenem mogą mieszać.Pierwszy sygnał nastąpił

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.