Ja nie wiem, ale widzę że jeszcze w tym siedzisz :] To świetnie.
Co do dzisiejszego dnia... Myślę że na koniec sesji spekulacyjne podbicie.
Na stronie miraculum napisane jest na wejściu
"aktorka Katarzyna Gniewkowska twarzą marki Pani Walewska"
"Pani Walewska to polska marka kosmetyczna, inspirowana serialem „Napoleon i Marysieńka” stworzona w Miraculum w 1971 roku. Na tej podstawie powstał wizerunek marki nawiązujący do postaci pięknej Marii Walewskiej i słoik do kremu w kształcie odwróconego kapelusza Napoleona. Dziś Pani Walewska dostępna jest w seriach CLASSIC, CHIC i GOLD."
http://www.miraculum.pl/produkty/pani-walewska
To jest info z 29 listopada. Patrzyłem na stronie miraculum, tam nic nie ma o rejestracji.
Ogólnie, będzie dobrze.
A o walnym to tylko tyle:
http://relacje.miraculum.pl/strona/walne-zgromadzenie