Dnia 2011-09-07 o godz. 15:22 ~trzeźwy mózio napisał(a):
> Wejść to ty se możesz na babe swe!
Na
> giełdzie..hazardziści,patrowicz czyli gracze wd...cze grają , a
> inteligentni inwestorzy inwestują!
Nerwowo wsakują i
> wyskakują tylko kapuściane głąby!! :-)
fakt