cy po cy to wy trole smieszne obniżacie poziom bankiera - na każdej spółce pełno takich "dyrdymalsów" - abył czas kiedy można było fajnych i merytorycznych rzeczy sie dowiedziec i nawet rzeczowo pogdakać, a teraz? no sorry bracia trole ale trzeba sie było dopasować - kumate zeszły z forum bo stare i zarobione a zostały tylko te co się zaadoptowały - no i jestem z wami, dinozaur z bogami warzywniaka, mówie po waszemu a tu zonk - nie dość że nie akceptujecie to jeszcze obrażacie sie udaje głupszego niz pozostali ...
toz to hipokryzja aby gupszy gupszego nazywał gupim ...