Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DO moderatora.

Zgłoś do moderatora
Droga Pani HONORATO.Bardzo proszę o nie mylenie[mam nadzieje przypadkowe]rodzaju żeńskiego i męskiego.Czyżby Pani też uczyla się polszczyzny internistycznie?Poza tym w dobie globalizacji nie Pani rolą jest ocena co ma związek a co nie z sytuacją spólki POLICE.Pozdrawiam. czy słyszala Pani o teorii chaosu?Machnięcie skrzydłami przez motyla będącego np w Brazylii może wywolać huragan w USA.Jeszcze raz pozdrawiam.M.A.R.Y.S.I.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE -0,47% 8,50 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.