Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do Mafii Gdańskiej

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-12-18 o godz. 17:01 ~Mafia Gdańska napisał(a):
> Jakie pudło?? Przecież nie jest właścicielem spółki więc za
> nic nie odpowiada. Jak masz jakieś pretensje to do Panamy
> kolego
do Panamy?przecież to wydmucha prezesa,ciekawe czy RS jest także i tu pełnomocnikiem?a prezes odpowiada nadal , bez obaw tu przedawnienia nie ma.jak ze spółki coś zniknęło to lepiej aby się znalazło, bo jak inni znajdą to będzie źle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.