Nie wiem czy do końca marca, ale do dnia dywidendy powinno być na spokoju.
Czekamy na nowy produkt (choć tu jest możliwe rozczarowanie, przeważnie tak jest jak się coś przeciąga, to później jest lipa, patrz CP77 chociażby)
Ale już za kilka tygodni dowiemy się jak XTB wszedł w nowy rok. Spodziewam się znacznie lepszych wyników niż za 4q22
W 2q kolejna nowość i tu chyba będzie coś dużego, zobaczymy
W międzyczasie wypłata 2,63 zł na rękę z dywidendy
Tak więc jest na bogato