Koniecznie zapisz się na ich IPO tej najciekawszej części zespołu, powodzenia. Ja będę tych Panów omijał z daleka do końca moich dni na bananowej. Wolę to co teraz się dzieje w spółce. Spokojne odbudowywanie i wykorzystanie istniejącego potencjału gier. Odpady to obraźliwe słowo i nie życzę Tobie żeby ktoś tak Ciebie nazwał. A jak nazwać zespół który przejadał kasę inwestorów ?