Dnia 2020-05-27 o godz. 08:33 ~Bazyl napisał(a):
> Ten matoł - inwestor pojawia się tu co jakiś czas i wypisuje idiotyzmy. Pewnie wisi tu już od dawna po 0,90 zł i desperacko stara się jakoś zejść z haka. Tonący brzydko się chwyta...
Tak nie można.
Kogoś, kto ma pół miliona akcji tej "wspaniałej" spółki nie można tak obrażać
Przecież (wg niego) NA DNIACH będzie raport, umowy na kilkaset milionów zł, itp, itd . . . .
:) :)