Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: -22,30%

Re: Do ingorantów nieznających majątku spółki

Zgłoś do moderatora
W ciągu 2 dni wietrznych w ostatnim tygodniu farmy wiatrowe uzyskały produkcję taką jaką w miesiąc. Ceny prądu rosną skokowo. To powoduje ambiwalentne odczucia. Jako detalista mogę się złościć. Jako posiadacz akcji zachwyt. W każdym razie następny raport kwartalny kosmos. Tej spółki giełda długo nie zauważała. Teraz przyglądają się, zaczną kupować, jak przestaną liczyć,że jakimś cudem dostaną po 15-18 zł. Nie widzą jakie kolejki dużych odbiorców polskich ustawia się po prąd z ferm wiatrowych. Ile razy tańszy niż z węgla? A dotacje takie same jak fotowoltaiki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT 1,17% 17,25 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.