Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -68,64%

Re: do hehe trochę faktów

Zgłoś do moderatora
Starhedge ma przyzwoity bank ziemi, nieruchomości, których wartość ze względu na lokalizacje tylko będzie rosła. za wzrostem cen poszły wzrosty kosztów wiec marża wcale wielu deweloperom nie urosła, którzy musieli dokończyć inwestycje rozpoczęte no ale to już wyższa matematyka. To oczywiście nie dla ciebie informacja hehe bo ciebie fakty nie interesują. Załóż parę nowych wątków pod hasłem baza, upadłość etc... nie wiem być może twoja praca dla twoich mocodawców jest przydatna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARHEDGE -11,06% 0,18 2026-05-15 11:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.