po takim artykule i tym co gadal prezio a gada rzeczowo i razsadnie kurs na takim sunexie czy xtb byłby plus 10 % na otwarciu a tutaj nic nie wiadomo ,jedno musze mu przyznac cena za walor jest strasznie niska i powinna wynoscic co najmniej 25zl tak z przyzwoitosci do wynkow jakie osiaga i bedzie osiagac bo nie widze zagrozen,jak kiedys kosztowal nie przy takich zyskach a przy takiej inflacji to pikus,ale zobaczymy za jakis czas akcji coraz mniej i latwiej jak ktos chce zrobic jazde