Dnia 2023-04-13 o godz. 06:43 ~Lis napisał(a):
> Wystarczy być cierpliwym, może to nudne gdy powtarzam to tak wiele razy, ale na tej spółce niezwykle skuteczne. Pozdrawiam.
Lis, ja trzymam. Głupio byłoby sprzedać, przed tak dobrymi infami, których wysyp przed nami.
Czekam na nowości, która jedna jest już używana w Rumuni a w czerwcu juz przetestowana w Polsce.
O dywidendzie nie wspomnę, bo za nią dokupię sobie kolejny pakiet akcji.