Forum Forex +Dodaj wątek

Re: -------------------> Do BAXa

Zgłoś do moderatora
mam rachunek w aliorze, notowania fx walut działają a indeksy zawisły, jak jest u Was ? spreed na daxie mam 200 wszędzie takie jaja? czy tylko u mnie?