Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do Ala i Ula

Zgłoś do moderatora
może ma to sens, wydaje mi się że sama obecność na btg Kroczyńskiego dobrze wróży a i wreszcie spółka na plusie, ale niepokoi mnie ten harmider na forum - albo komuś bardzo zależy na wywaleniu po 0,07 albo są tu płatni naganiacze, a co do bliższego poznania to problem bo Ty jeśli dobrze pamiętam ze Śląska hihihihi - daleko acz kolwiek w dzisiejszych czasach....... co do ats po 0,04 możesz ukrywać się z małymi pakietami przed dogrywką i na otwarciu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.