Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -78,08%

Re: Do 3 zl dobre ceny

Zgłoś do moderatora
Piątkowa podaż akcji to zarząd który sprzedał resztę. Lock up mieli na akcję przeznaczone dla MG. Jeśli jutro nie będzie informacji kto objął resztę akcji tzn że otrzymało je paru inwestorów..może w tym Lewy. Podsumowanie jest takie że taka podaż już się nie powtórzy. Teraz przewiduje boczniak w okolicy 2.50. Gdy MG zgodnie z tym co mówił prezes poda konkrety kurs ruszy na wyższe poziomy. Ile to będzie?nikt tego nie wie. Ja myślę że cena pójdzie wysoko. Bo rynek takich okazji nie przepuszcza. A zwłaszcza NC. Dobranoc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 1,48% 0,55 2022-05-19 16:43:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.