leoś, jeżeli już coś robię ciągle to są to dwie rzeczy, ostrzeganie przed trolami naganiającymi obiecujacymi złote góry oraz przypominanie że spółka oszukała inwestorów wchodząc na giełdę i obiecując kilkanaście gier własnych a następnie przez 4 lata z tych gier nic nie powstało, nawet demo.