w kasie jest 18zł na akcję, ostatnie reko Trigona to 20zł. Teraz ogólnie trochę rynek spadł. Według mnie to wróci w okolice 20zł. Ale czy wyżej to zależy od polityki CPK. Kto miał to sprzedać to już sprzedał, teraz fundy mielą między sobą. Wszystko w temacie.