Dnia 2009-10-09 o godz. 16:30 ~T.F.O. napisał(a):
> Kiedy macie zamiar w końcu zrobić to wybicie z trójkąta ?
> "Rysujecie" go już 6-sty miesiąc, długo
> jeszcze mam czekać - bo to już staje się nudne ?
Każdy
> wie, że wcześniej czy później trzeba jechać na min. 7,5 zł,
> a wszyscy się boją rozruszać tego muła....
pozdr
P.S.
od
> poniedziałku do roboty !
Robicie nareszcie to wybicie w końcu czy nie ?
Miałem na myśli poniedziałek dwa tygodnie temu, ale ....lepiej późno niż wcale
Pozdrawiam Akcjonariuszy