nerwy puszczają wuju dobra rada... a jesli juz prezentujesz obliczenia to rob to zgodnie z regulami - od kiedy to wyplacone dywidendy dodaje sie do bieżacego kursu akcji??????? a juz wiem skad ten nick - exbert. Prosta arytmetyka nwaet nie matematyka - przykład:
zakladajac 10 "kółek" na akcjach i na kazdym kólku 2% od "sta" - bedąc zwolnionym od oplat w moim dm - daje w prostym liczeniu 10 od "sta" czyli ile % extbercie.....