Zawsze jest zagrożenie, spada bo ludzie panikarze wywalają akcje, a ktoś je pięknie zbiera. Tutaj rajd w górę to kwestia czasu. Na razie ubyło chętnych do sprzedawania, ale nie ma co wykluczać, że jeszcze nie spadnie. Ludzie spanikowali bo wierzą trollom na tym forum.
Pewnie paru niecierpliwych chciało się przesiąść gdzieś gdzie rośnie na sile bo rynek ostatnio daje zarobić.
Czekaj a będzie Ci to wynagrodzone.