Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%

Re: Dlaczego prezesa odwołano?

Zgłoś do moderatora
Sądząc po tym komunikacie:

"„Od ostatniego NWZA (27 września 2018 roku) akcjonariat Spółki uległ bardzo dużym modyfikacjom (ponad 50% głosów zmieniło właściciela) i obecny skład Rady Nadzorczej Spółki nie odzwierciedla interesów głównych akcjonariuszy. Rada Nadzorcza ani razu nie informowała o swojej działalności. Nie wiadomo nawet kto jest jej Przewodniczącym.
Zarząd bardzo sporadycznie i ogólnikowo informował w komunikatach o prowadzonych działaniach sanacyjnych.
Wszystkie te informacje są niezbędne do głosowania nad proponowanymi uchwałami NWZA 23 maja 2019 roku, dlatego też żądam sprawozdań z działalności Rady Nadzorczej oraz Zarządu jak również obecnego stanu prawnego i gospodarczego Spółki”.

to efekt działań pana Marcina Pomirskiego. Najpierw chciał zmian w RN, ale chyba zadowolił się wyrzuceniem prezesa.

Czy to dobrze, czy źle to się okaże. Ja np. wcale tak źle byłego już prezesa nie oceniam.

O wiele bardziej nie pasuje mi to, że dalej głównym akcjonariuszem jest pan Jacek Krzemiński, który przez lata był vce prezesem i doprowadzili razem z Daroszewskim spółkę na skraj przepaści (m.in. podejrzane pożyczki na ogromne jak dla tak małej spółki kwoty). Krzemiński razem z Pomirskim teraz głosowali jednogłośnie na Walnym.

Ale zobaczymy co los przyniesie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.