wszystkiego nie sprzedal tylko 5% a nieoficjalnie ma 20% a sprzedal dlatego bo za pakiet 5% dali mu po 5,.50 i zarobil kupe kasy poczytaj sobie reszte a za ta kase moze odkupic z rynku duzo wiecej nie przyszlo ci to do glowy? CALATRAWA KUPILA PO 5.50TO TEZ BIERZ POD UWAGE. pisali w czwartek fonecolog dokupil cos po 3.80 a jak mi sie wydaje ta spolka nalezy do Patrona.