Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego niechca ujawnic kto był na Walnym dzwoniła do JDb i nic!!!

Zgłoś do moderatora
nie podniecajcie się tak, dzwoniłem tam chyba z pięć razy przez ostatnie trzy miesiące i odbierali, takie cyrki na NC to normalne. Ma być zmiana nazwy i adresu więc ktoś kupuje gotową spółkę na giełdzie bo wprowadzenie nowej kosztuje dużo kasy i czasu. Porównajcie sobie z columbus capital, sprzedany za ok 120 tys przy kursie 5 gr teraz 50gr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -0,61% 1,64 2021-08-03 09:56:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.