Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł

Re: Dlaczego cena tak mocno spada od wczoraj?

Zgłoś do moderatora
No właśnie, też mam takie wrażenie, gdy analizuję raporty vs. kondycja spółki.
Są fundamenty, AT wskazywała, żeby się w t\o ubierać nawet po 9 zł. tak tez zrobiłem i teraz na razie liczę straty i czekam na odbicie, mam nadzieję, ze dno juz zostało osiągnięte.
Wygląda na to, ze ci, coi kupili dla dywidendy już wcześniej, zaraz po jej zaksięgowaniu sprzedali z zyskiem i teraz zapanowała panika, reszta wyprzedaje... trafnie to analizuję, czy się mylę??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.